Mocht deze module dwarszitten bij bijvoorbeeld het installeren of uploaden van een plugin of thema binnen Wordpress, dan kan deze module al dan niet tijdelijk uitgeschakeld worden.
Om deze module binnen directAdmin uit te schakelen klikt u als u meerdere domeinnamen bij ons heeft binnen direct admin door op het betreffende domein. Mocht u op het moment maar 1 domeinnaam binnen u account hebben dan zal deze automatisch gekozen worden binnen direct admin.
Vervolgens kunt u hier onder Your Account kiezen voor Domain setup:
Hier kan vervolgens doorgeklikt worden op het betreffende domein. In het volgende scherm moet achter ModSecurity voor Modify gekozen worden:
Vervolgens kunt u hier achter SecRuleEngine de regel uitschakelen:
Kies voor Save en de wijzigingen zijn opgeslagen. Het kan enkele minuten duren voordat de wijziging daadwerkelijk is doorgevoerd.
We raden aan om na de wijziging de module weer terug aan te zetten. Hoewel zeker niet alle beveilingsproblemen afgeschermt worden, beschermt deze module wel tegen een groot aantal bekende beveiligingsproblemen. Deze bescherming wordt steeds bijgewerkt als er nieuwe "lekken" bekend worden.
0 Opmerkingen